مهاجرت به کانادا : اقامت کانادا

مهاجرت به کانادا :معرفی بهترین روشهای مهاجرت به کانادا و شرایط مهاجرت به کانادا 2018 گرفتن اقامت کانادا

مهاچرت به کانادا

Written on 05/12/1396, 05:40 by مهاجرت به کانادا با ما
بهترین-کشورهای-اروپایی-برای-ادامه-تحصیلبهترین کشور برای ادامه تحصیل بسیاری از دانشجویان برای ادامه تحصیل دست به مهاجرت می زنند که در این راستا با توجه به افزایش دلار در کشور مان در سالهای اخیر...
Written on 02/12/1396, 09:40 by مهاجرت به کانادا با ما
ویزای-توریستی-کاناداویزای توریستی کانادا Visitor Visa یکی از روشهای مهاجرت به کانادا که شاید به شما در زمینه اطلاعات گرفتن و درک زندگی بهتر در کانادا کمک کند سفر موقتی به...
Written on 27/11/1396, 06:06 by مهاجرت به کانادا با ما
بورسیه-های-کارشناسی-دانشگاه-ویکتوریای-کانادا-2018بورسیه های کارشناسی دانشگاه ویکتوریای کانادا 2018 اگر قصد مهاجرت تحصیلی به کانادا را دارید شاید این خبر برایتان مفید باشد : 💠اعلام بورسیه های کارشناسی...
Written on 15/11/1396, 09:30 by مهاجرت به کانادا با ما
مهاجرت-به-کانادا-از-طریق-کارمهاجرت به کانادا از طریق کار شغل یعنی داشتن مهارتی که برای شما درامد زایی می کند. هر کسی در هر جای این دنیا بخواهد روزگار خویش را سپری کند و زندگی خوبی...
Written on 11/11/1396, 04:58 by مهاجرت به کانادا با ما
امتیازبندی-مهاجرت-به-کانادا-۲۰۱۸امتیازبندی مهاجرت به کانادا ۲۰۱۸ سیستم امتیازبندی کانادا در سال جدید به چه نحویست؟ چه آیتمی بیشترین امتیاز را به خود اختصاص میدهد؟ امتیازات و ورود به...

مهاجرت به کانادا | 2017-2018 جدیدترین و سریعترین روشهای مهاجرت

مهاجرت به کانادا را به ما بسپاریدمهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا :

در این بخش شما می توانید مطالب و محتوای مربوط به مهاجرت در کانادا را که شامل موارد زیر است مطالعه کنید :

مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی

مهاجرت به کانادا 2017

مهاجرت به کانادا 2018

مهاجرت به کانادا از طریق کار

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

امتیاز بندی مهاجرت به کانادا 2018

لیست مشاغل کانادا 2018

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

مهاجرت تحصیلی به کانادا 

مهاجرت به کانادا 2017

مهاجرت به کانادا 2017

 در سال 2017 از تب و تاب خاصی برخوردار بود. بخصوص وقتی رییس جمهور اقای ترامپ قوانین سختگیرانه تری را برای مهاجرت به آمریکا  تعیین کرد و دیوار کشی هایی را انجام داد . و با توجه به خروج بسیاری از این مهاجران که شامل قوانین ترامپی می شدند مهاجرت به کانادا در سال 2017 از اهمیت خاصی برخوردار شد. دنبال کنید...


مهاجرت تحصیلی به کانادا 

مهاجرت تحصیلی به کانادا

همانطور که می دانید یا اگر نمی دانید باید بدانید که تحصیل و کار در کانادا جز لاینفک زندگی در کانادا محسوب می شوند . پس اگر می خواهید مهاجرت به کانادا را داشته باشید و در این کشور رشد  و پیشرفت داشته باشید باید مطلبی را گفتم همیشه بخاطر داشته باشید 

وقتی شما وارد کانادا میشید و یا کسی تحصیلاتش رو دراین کشور  تمام میکنه , کار گرفتن و ورود به کار مساله اول شماست. اما در زمانی که کار میکنید هم اگر به دنبال پیشرفت و ترقی باشید , روند تحصیل شما باید ادامه پیدا کنه.

...


 

مهاجرت به کانادا از طریق کار

شغل یعنی داشتن مهارتی که برای شما درامد زایی می کند. هر کسی در هر جای این دنیا بخواهد روزگار خویش را سپری کند و زندگی خوبی داشته باشد لازم است مهارتی را بصورت کامل داشته باشد و از آن بتواند درامد کسب کند .کانادا هم کشوری است مهاجرپذیر که در آن تمام مهاجران برای زندگی بهتر در رقابتی اجتماعی دنبال بهترین ها هستند و شما اگر دارای چند مهارت کامل باشید بهتر می توانید زندگی کنید . مهاجرت به کانادا از طریق شغل تداعی گر پرسسشهایی است که می تواند در این راستا به شما کمک کند تا یکی از راه و روشهای مهاجرت به کانادا یعنی مهاجرت به کانادا از طریق کار را مورد بررسی بیشتری قرار دهید 

مهاجرت به کانادا از طریق کار

مهاجرت به کانادا از طریق کار , مهاجرت به کانادا از طریق شغل , مهاجرت کاری به کانادا , شرایط مهاجرت کانادا از طریق کار , آیا داشتن بستگان و اقوام نزدیک در کشور کانادا امتیازی دارد؟ ,  امتیاز مهاجرت به کانادا از طریق کار , مهاجرا به کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق کار

شغل یعنی داشتن مهارتی که برای شما درامد زایی می کند. هر کسی در هر جای این دنیا بخواهد روزگار خویش را سپری کند و زندگی خوبی داشته باشد لازم است مهارتی را بصورت کامل داشته باشد و از آن بتواند درامد کسب کند .کانادا هم کشوری است مهاجرپذیر که در آن تمام مهاجران برای زندگی بهتر در رقابتی اجتماعی دنبال بهترین ها هستند و شما اگر دارای چند مهارت کامل باشید بهتر می توانید زندگی کنید . مهاجرت به کانادا از طریق شغل تداعی گر پرسسشهایی است که می تواند در این راستا به شما کمک کند تا یکی از راه و روشهای مهاجرت به کانادادا یعنی مهاجرت به کانادا از طریق کار را مورد بررسی بیشتری قرار دهید . پرسشهایی نظیر سوالات زیر :

مهاجرت به کانادا از طریق کار و مهارت به چه ترتیب است؟ بهترین تخصص برای مهاجرت به کانادا از طریق کار چه تخصصی هست؟مهاجرت به کانادا از طریق کار چه خوبی و بدی هایی دارد؟
سختی های مهاجرت به کانادا از طریق کار به چه ترتیب است؟بازار کار کانادا چگونه است؟لیست مشاغل مورد نیاز برای کانادا کدام هاست؟ مدارک لازم جهت مهاجرت به کانادا از طریق کار تهیه چه مدارکیست؟شروط لازم جهت موفقیت کدام یک از شروط میباشد؟ شروط فرعی جهت مهاجرت به کانادا از طریق کار کدام فرایندهاست؟چه سطح زبانی داشته باشیم در کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق کار مهیاست؟ مدل های مهاجرت به کانادا از طریق کار چه مدلهاییست؟ ایالت های مختلف جهت صدور روادید برای کار در کانادا کدامهاست؟بهترین شهر جهت اقدام به مهاجرت از طریق کار در کانادا کدام شهر است؟ نظام مهاجرت و نظام حقوقی کانادا برای مهاجرت کاری چه شکلیست؟آیا برای مهاجرت به کانادا از طریق کار میتوان همراه برد ؟


مهاجرت به کانادا از طریق کار مهاجرت به کانادا از طریق کار

 

مهاجرت به کانادا از طریق کار

اینها عمده سوالهایی است که افراد متقاضی این نوع ویزا از ما میپرسند و به دنبال جواب آن هستند و در تصمیم گیری آنها نقش دارد. در این مقاله تا جای ممکن به آن پرداخته و تمامی سوالها رو پاسخ خواهیم داد.
کشورهای انگلیسی زبانی که اقتصاد قوی دارند از جمله کشورهایی هستند که مورد انتخاب خیلی از افراد متقاضی مهاجرت هستند. یکی از این کشورها و در زمره ی بهترین اونها کاناداست.
که به دلیل کم جمعیت بودن و بازار کار خوب و مهاجرپذیر بود و موفقیت اکثر اینبان در این کشور مورد انتخاب قرار میگیرد.
بهترین نوع ویزاهای مهاجرتی هم ویزایهای کاریست. چرا که فرد ارامش روانی داشته و با دریافت حقوق از پس هزینه های زندگی خود و خانواده بر اومده و در زودترین زمان ممکن به اقامت میرسد.
از این روست که طبیعتا ویزای کار و مهارت و تخصص کانادا مورد انتخاب خیلی ها میباشد.
اکسپرس اینتری کانادا چه ویزاییست؟ اکسپرس اینتری یک راه برای ارائه ویزا و مهاجرت به کانادا است. Express Entry که به خلاصه EE هم مینامند،‌ از سال میلادی ۲۰۱۵ برای بررسی پرونده‌های علاقمندان مهاجرت به کانادا در چهار دسته نیروی متخصص فدرال، تجربه فدرال، تجربه کانادایی و بخشی از برنامه‌های استانی ایجاد شده است.
اداره مهاجرت کانادا می‌گوید با استفاده از برنامه جدید اکسپرس اینتری در مدت زمان ۶ ماه یا کمتر از آن، تمام مسیر مهاجرت به کانادا، از ارائه درخواست تا اخذ ویزای کانادا به اتمام خواهد رسید. قبل از ایجاد این پروسه ، مدت‌زمان بررسی پرونده‌ها زمان بر تر می‌شد و حتی در مواردی که امتیاز فرد متقاضی کم بود، این مدت زمان از ماه‌ها به سال‌ها و... می‌کشید.
قبل از هر چیز بهتر است که بدانیم آیا برای ویزای تخصصی کانادا واجد شرایط هستید یا خیر؟ دارای پارامتر های لازم هستید ؟برای اطمینان از این موضوع از ابزار رایگان واجدین شرایط در وب‌سایت اداره مهاجرت کانادا استفاده کنید. برای آشنایی بهتر و مشاهده جزئیات امتیاز دهی برای واجدین شرایط، صفحه فاکتورهای انتخاب وب‌سایت را مشاهده کنید. اگر ۶۷ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز این روش امتیازدهی، که FSW نام دارد، را کسب کنید می‌توانید وارد مراحل بعدی شوید.یعنی اصطلاحا از استخر اولیه رد شده و به استخر دوم میرسید. که توضیحات تکمیلی و کامل این نوع اقدام در مقاله ی مختص خودش بررسی شده است.
در کجاها شغل مورد نظر و یا پیشنهاد کاری را جستجو کنیم؟
بانک کار کانادا یا Job Bank برنامه ای برای ثبت‌نام و نگهداری پرونده ی افرادی است که از کارفرمای کانادایی یا استانی دعوت‌نامه کاری ندارند. این افراد با ثبت رایگان رزومه و سی وی خود در این سیستم، فرصت پیشنهاد کاری از کارفرماهای کانادایی را پیدا می‌‌کنند. با تغییرات جدید، ثبت درخواست کار و شغل در بانک کار کانادا اختیاری شده است.
اینکه تمام اطلاعات وارد شده در پروفایل متقاضی صحیح باشد به عهده خود او است و در صورتی که اطلاعات اشتباه ، به عمد یا غیر عمد، در این سیستم ثبت شود، تا ۵ سال اجازه درخواست هر نوع ویزا از شخص گرفته می‌شود.و این کته بسیار حائز اهمیت است.
اقدام برای مهاجرت به کانادا از طریق کار با سختی هایی همراه است. مثل اینکه فرد باید چهار پارامتر اصلی مثل سن خوب و مدرک زبان خوب و مدرک تحصیلی خوب و سابقه کار بالا ارائه دهد تا به امتیازات لازم برسد و این سخت گیری به خاطر تقاضای بالای افرا طبیعی میباشد و دولت کانادا دنبال این میباشد که افرادی را جذب کند که دارای اعتبار و توانایی واقعی باشند.
و پازل را به نحوی چیده است که افرادی اقدام کنن که اصطلاحا سرشان به تنشان می ارزد.
شروط فرعی که به فرد کمک میکند تا امتیازات بیشتری اخذ کند تا موفق شود مثل داشتن اختراع بین المللی و داشتن مقاله جهانی و همسر فرد مدرک زبان داشته باشد و داشتن گواهینامه های بین المللی کاریست که اصطلاحا به آنها سیرتیفیکیت گفته میشود وغیره... که اینها به فرد کمک میکند تا امتیزات بیشتری اخذ شود.
معمولا افرادی موفق میشوند در قسمت امتیاز زبان به موفقیت برسند که در حد ایلتس هفت جنرال نمره کسب کرده باشند .
بیشترین شهرهایی که برای ایرانیها قابل توجه است و معمولا کار راحت تر پیدا میشود شهرهای تورنتو و ونکوور میباشد.

نظام حقوقی و مهاجرتی کانادا مهاجر پذیر است و به فرد متقاضی در بدو ورود اقامت دایم داده و بعد از سپری شدن زمانی میتواند پاسپورت آن کشور را نیز داشته باشد. یعنی اصطلاحا تابعیت مضاعف را خواهد داشت.و این به این دلیل است که کشور کانادا از قوانین تابعیتی کشور انگلستان پیروی کرده و زیر مجموعه ی این کشور است.

چه رشته هایی در سیستم جدید قابل قبول هسنتد؟

کلیه رشته ها قابل قبول هستند. حتی رشته هایی مانند حقوق یا هنر و تربیت بدنی و.... که تا بحال اتین امکان نبود که بتوانند تقاضا نامه بفرستند٬ در سیستم جدید میتوانند تقاضانامه ارسال کنند و سخت گیری از این بابت وجود ندارد.

در این سیستم٬ مجردها از شانس بیشتری برخوردارند یا افراد متاهل؟

برای افراد متاهل و دارای همسر. چرا که همسر میتواند امتیازات فرعی این نوع ویزا را افزایش دهد.
٬ مقداری از امتیاز مربوط به مدرک تحصیلی و زبان به همسر اختصاص یافته است. اگر همسر متقاضی مدرک تحصیلی بالا و نمره آیلتس خوبی دارد٬ کمک زیادی به متقاضی میکند. بطور مثال:
حداکثر امتیاز سن برای متقاضی مجرد ۱۱۰ و برای متاهل ۱۰۰ میباشد.
حداکثر امتیاز تحصیلات برای متقاضی مجرد ۱۵۰ و برای متاهل ۱۴۰ میباشد.
حداکثر امتیاز زبان انگلیسی برای متقاضی مجرد ۱۶۰ و برای متاهل ۱۵۰ میباشد.
حداکثر امتیاز همسر برای زبان ۲۰ و برای تحصیلات ۱۰ میباشد.

آیا داشتن بستگان و اقوام نزدیک در کشور کانادا امتیازی دارد؟

بودن خواهر و برادر در کانادا در سیستم جدید ۱۵ امتیاز برای متقاضی خواهد داشت.یعنی باید افرادی که در کانادا زندگی میکنند و با ما دارای قرابت هستند از اقوام درجه ی اول از طبقه ی اول قرابت باشند مانند خواهر و برادر.
اقامت بستگان در کانادا در اخذ تاییدیه استانی موثر است.
شهرها و استانهایی که متقاضی میپذیرند کدام است؟
استانهایی که در حال حاضر متقاضی را پذیرش میکنند عبارتند از: مانیتوبا٬ آلبرتا٬ نیو برانزویک ٬ ساسکچوان ٬ یوکان و پرنس ادوارد بدون پیشنهاد کاری و استانهای بریتیش کلمبیا ٬ نوا اسکوشیا و نیوفاندلند با پیشنهاد کاری معتبر میباشند.
از طریق این نوع ویزا میتوان همراهان خود را با خود برد. همراهان به همسر و فرزند زیر ۱۸ سال تعلق میگیرد.
برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ارتباط بگیرید.

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا شاید رویای شما هم باشد . رویایی که شما را وادار می کند که به آن فکر کنید و در جهت آن اقدام کنید . رویایی که شما را به سمت مهاجرت به یک کشور بیگانه دعوت می کند اما در درون خود دارای تنش های زیادی هستید که آیا می توانم در کانادا زندگی کنم؟

ایا می توانم از پس هزینه های زندگی در کانادا بر بیایم؟

ایا اصلا امکان مهاجرت به کاناد با شرایط من همخوانی دارد؟

ایا درباره مهاجرت چیزی میدانم؟

از کجا به کجا می روم و چرا ؟

همه این چراهاست که زندگی شما و شخصیت شما را در زندگی می سازد . چه مهاجرت به کانادا برای کار باشد چه برای تحصیل ، باز می گردد به این مفهوم، مهاجرت به کانادا بخاطر زندگی بهتر!

همیشه داستانهای مهاجرت از یک کشور با یک کشور دیگر موفقیت آمیز نبوده و این یک واقعیت است که باید به دلایل آن اشراف داشته باشید تا شما دچار آن نشوید.

و البته بودند و هستند کسانی که با هجرت به کانادا زندگی بهتر و متفاوت تری را تجربه کرده اند و می کنند.

این داستان سر دراز دارد که آیا می شود یا نمی شود و اگر بشود چگونه می شود.

در جواب این پرسش باید به آمال ها و ارزوهای مهاجر کانادا توجه کرد. به اهدافش ! به شرایط زندگی اش و .....

  مهمترین شرایط مهاجرت و زندگی در کانادا:

انسانها همه در یک سطح و لول نیستند چه اجتماعی چه شغلی و چه طرز نفکر... مهمترین شرط موفقیت در مهاجرت به کانادا توامان با موفقیت در کانادا داشتن اگاهی کامل از شرایط خود و تطبیق آن شرایط در زندگی کانادایی است . اگر خواهان زندگی موفقیت آمیز در کانادا هستید باید تمام جزییات سنی ، شغلی و علاقه ای خود را ریز به ریز به بزرگنمایی و زیر ذره بین ببرید تا آگاهی خود در این زمینه کامل کنید و تمام شرایط را بدرستی درک کنید .

 مهاجرت به کانادا

انسانهای موفق همیشه با تغییرات سازگار می شوند اما هستند کسانی که با کوچکترین تغییرات مقابله می کنند چه خواسته چه ناخواسته باشد. شما وقتی از سرزمینی به سرزمینی دیگر کوچ می کنید از این تغییرات زیاد خواهید داشت . فاصله فرهنگ شرق و غرب دینا هنوز هست. همانگونه که سبک زندگی شهرهای ایران با هم متفاوت است زندگی در کانادا هم مستلزم فرهنگ خاص خودش است حتی استانهای مختلف کانادا ، شرایط خاص زندگی خود را دارند . نگران نباشید داستلن مهاجرت به کانادا با آگاهی های شما شیرینتر خواهد شد.

روشهای مهاجرت به کانادا :

قانون و سیاستگذاری در کشور کانادا همیشه روشهای مهاجرت به کانادا را تحت تاثیر قرار داده است . پس نمی توان گفت بهترین روش مهاجرت به کانادا این است یا آن . روشها دچار تغییرات می شوند . بهترین روش مهاجرت به کانادا بروز بودن و آپدیت شدن اطلاعات شما درباره این روشهاست . در این قسمت اشاره مختصری به این روشهای مهاجرتی خواهم کرد:

1-مهاجرت به کانادا از طریق کار

2-مهاجرت خود اشتغالی کانادا

3-مهاجرت به کانادا با Express Entry

4-مهاجرت تحصیلی به کانادا

 

 

مهاجرت به کانادا با Express Entry

مهاجرت به کانادا با Express Entry

مهاجرت به کانادا با Express Entry

مهاجرت اسان وسریع به کانادا : یکی از سیستمهای جدید مهاجرت به کانادا که در سال 2015 بخاطر درخواست های زیاد توسط سیستم مهاجرت کانادا ایجاد شد 

Express Entry بود که برای سریع تر شدن مراحل مهاجرت مهاجرین به کانادا مورد استفاده قرار گرفت که می توانید در ادامه این بخش آنرا مطالعه کنید :

 

 

آیا تا کنون به کانادا فکر کرده اید؟ آیا تا به حال فکر مهاجرت به کانادا در ذهنتان خطور کرده است؟ آیا می دانستید مهاجرت به کانادا دیگر یک رویا نیست؟ آیا می دانید چگونه می توان به کانادا مهاجرت کرد؟ آیا می دانید مهاجرت به کانادا از چه روش هایی امکان پذیر است؟ آیا میدانید مهاجرت به کانادا آسان تر از قبل شده است؟ آیا می دانید گروه مشاوران ما در  زمینه مهاجرت به کانادا با آگاهی کامل از روش های مهاجرتی به کانادا آماده ارائه مشاوره به شما دوستداران و علاقمندان به مهاجرت می باشند؟

ادامه مطلب: مهاجرت به کانادا با Express Entry

مهاجرت خود اشتغالی کانادا

مهاجرت خود اشتغالی کانادا|لیست مشاغل مورد نیاز فدرال:
مهاجرت خود اشتغالی کانادا
 یکی از راههای مهاجرت به کانادا ، استفاده از سیستم مهاجرت خوداشتغالی کاناداست . البته برای این منظور باید از قوانین هر ساله مهاجرتی کانادا اطلاعات دقیق داشته باشید . بالطبع شما برای اینکه بتوانید با مشتری خود در کانادا مراوده داشته باشید باید زبان آنها را بدانید و متوجه شید و پاسخگو هم باشید.
شغلهایی هستند که در سیستم مهاجرتی دارای اهمیت هستند و به اصطلاح کار های مربوط به آنها سریع تر و بهتر انجام می شود.
 

مهاجرت خود اشتغالی کانادا مزیتها و سوالها

مهاجرت خود اشتغالی کانادا چه مزیت هایی دارد؟ مهاجرت خود اشتغالی کانادا چه مدارکی میخواهد؟ مهاجرت از طریق خود اشتغالی کانادا در چه شهرهایی امکان پذیر است؟مهاجرت از طریق  خود اشتغالی کانادا برای چه شغلهایی است؟کد های ثبت نامی مهاجرت خد اشتغالی کانادا چیست؟
مهاجرت از طریق خود اشتغالی تبدیل به اقامت خواهد شد؟مهاجرت از طریق خود اشتغالی کانادا آیا نیاز به مدرک زبان دارد؟

ادامه مطلب: مهاجرت خود اشتغالی کانادا

لیست مشاغل ۲۰۱۸ کانادا

 امتیاز رشته های مورد نیاز کبک 2017, امتیاز رشته های مورد نیاز کبک 2018, لیست مشاغل ۲۰۱۸ کانادا, لیست مشاغل کانادا, لیست مشاغل مورد نیاز کانادا 2018, مشاغل مورد نیاز کانادا 2017, مشاغل مورد نیاز کانادا 2018, مهاجرت به کانادا از طریق تخصص فدرال, مهاجرت به کانادا از طریق کار
لیست مشاغل ۲۰۱۸ کانادا
مهاجرت به کانادا از طریق کار و مهارت ، دارای لیستی از مشاغل مورد نیازیا ا صطلاحا پازیتیو لیست  در کانادا میباشد . برای هریک از این مشاغل ، یک کد در نظر گرفته شده است.
 National Occupational.
در زیر لیستی از مشاغل مورد نیاز دولت کانادا در سال ۲۰۱۸ را آورده ایم که تفاوتی که نسبت به گذشته ایجاد شده است این است که رشته های بیشتری نسبت به گذشته در لیست مشاغل مورد نیاز اورده شده و این پروسه راحت تر شده است.
دسته بندی سطح مشاغل به صورت ذیل میباشد:
 
در برنامه مهاجرت به کانادا از این کد ها برای شناسایی شغل مورد نظر استفاده میشود.
به عنوان مثال اشخاصی که تمایل به مهاجرت از طریق تخصص فدرال دارند ، بایستی کدهای NOC مربوط به لیست مشاغل تخصصی را ابتدا پیدا کنند.
 
 لیست مشاغل ۲۰۱۸ کانادا
 

ادامه مطلب: لیست مشاغل ۲۰۱۸ کانادا

زیر مجموعه ها

یکی از روشهای مهاجرا به کانادا مهاجرت تحصیلی به کاناداست که ما در این بخش به اخبار و مطالب راجب آن خواهیم پرداخت که بیشتر شامل موارد زیر می باشد :

مهاجرت تحصیلی به کانادا

ویزای تحصیلی کانادا 2017

مدارک لازم برای ویزای دانشجویی کانادا

هزینه ویزای تحصیلی کانادا 2016

مدت زمان صدور ویزای دانشجویی کانادا

اقامت دائم کانادا بعد از تحصیل

ویزای دانشجویی کانادا همسر

ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل 2017