مهاجرت به کانادا : اقامت کانادا

مهاجرت به کانادا :معرفی بهترین روشهای مهاجرت به کانادا و شرایط مهاجرت به کانادا 2018 گرفتن اقامت کانادا

مهاچرت به کانادا

مهاجرت تحصیلی به کانادا

شرایط مجوز کار برای همسر دانشجو در کانادا

شرایط مجوز کار برای همسر دانشجو در کانادا
درباره شرایط مهاجرت تحصیلی کانادا توصحات لارم داده شده در این سایت . اما برای بک یکی دانشجوی متاهل در کانادا قوانینی هست که به زندگی او در کانادا کمک کند یکی از این قوانین مربوط به دانشجویانی است که تمام وقت تحصیل می کنند .

 شرایط مجوز کار برای همسر دانشجو در کانادا

شرایط مجوز کار برای همسر دانشجو در کانادا

 دانشجویان تمام وقت با یک مجوز تحصیل معتبر می توانند به همسر یا شریک زندگی خود کمک کنند تا برای یک مجوز کار برای همسر دانشجو در کانادا (Open Work Permit) اپلای کنند. یک مجوز کار آزاد باعث می شود که همسر یا شریک زندگی دانشجوی بین المللی قادر به کار باشد. شرایط این مجوز این است که، دانشجو به صورت تمام وقت تحصیل کرده و یک مجوز تحصیلی از گزینه های زیر داشته باشد :
۱- یک موسسه ی آموزش عالی دولتی
۲- یک موسسه ی آموزش عالی خصوصی که تحت قوانین و مقررات مشابه با یک موسسه ی دولتی فعالیت کند و نیمی از بودجه ی فعالیت خود را از دولت دریافت کند , یا
۳- یک موسسه ی خصوصی با مجوز استانی برای اعطای مدرک
 
این مجوز کار آزاد به دارنده ی آن اجازه می دهد تا برای هر کارفرمایی در کانادا کار کند و نیاز به یک پیشنهاد کار یا یک تاییدیه از وزارت کار ندارد. در ذهن داشته باشید که این مجوز کار آزاد ممکن است برخی مشاغل خاص (همانند مشاغل در مدارس یا بیمارستان ها) را شامل نشود مگر اینکه آزمایشات پزشکی ارائه شود.
 

بورسیه های کارشناسی دانشگاه ویکتوریای کانادا 2018

بورسیه های کارشناسی دانشگاه ویکتوریای کانادا 2018

بورسیه های کارشناسی دانشگاه ویکتوریای کانادا 2018

اگر قصد مهاجرت تحصیلی به کانادا را دارید شاید این خبر برایتان مفید باشد :

💠اعلام بورسیه های کارشناسی دانشگاه ویکتوریای کانادا

💠کشور اعطاکننده: کانادا

💠موضوع بورسیه: تمام رشته‌ها

💠مقطع تحصیلی: کارشناسی

💠شرایط و مدارک:
1. ترجمه مدرک دیپلم با ریز نمرات
2. مهارت زبان انگلیسی
3. رزومه - توصیه نامه - انگیزه نامه

💠کشور مورد پذیرش: همه کشورها

💠ارزش بورس:10 هزار دلار

💠مدت زمان پوشش بورس: بسته به نظر کمیته گزینش

💠مهلت درخواست: 28 فوریه 2018 برابر با 9 اسفند 1396

💠اطلاعات بیشتر:
https://www.uvic.ca/registrar/safa/entrance-scholarships/dept/international.php

بورسیه های کارشناسی دانشگاه ویکتوریای کانادا 2018

مهاجرت تحصیلی به کانادا

مهاجرت تحصیلی به کانادا  همانطور که می دانید یا اگر نمی دانید باید بدانید که تحصیل و کار در کانادا جز لاینفک زندگی در کانادا محسوب می شوند . پس اگر می خواهید مهاجرت به کانادا را داشته باشید و در این کشور رشد  و پیشرفت داشته باشید باید مطلبی را گفتم همیشه بخاطر داشته باشید وقتی شما وارد کانادا میشید و یا کسی تحصیلاتش.

مهاجرت تحصیلی به کانادا

همانطور که می دانید یا اگر نمی دانید باید بدانید که تحصیل و کار در کانادا جز لاینفک زندگی در کانادا محسوب می شوند . پس اگر می خواهید مهاجرت به کانادا را داشته باشید و در این کشور رشد  و پیشرفت داشته باشید باید مطلبی را گفتم همیشه بخاطر داشته باشید . 

وقتی شما وارد کانادا میشید و یا کسی تحصیلاتش رو دراین کشور  تمام میکنه , کار گرفتن و ورود به کار مساله اول شماست. اما در زمانی که کار میکنید هم اگر به دنبال پیشرفت و ترقی باشید , روند تحصیل شما باید ادامه پیدا کنه.
اینجا بسیاری از افراد هستند که پس از مدتی کار و تجربه , معمولا بصورت پاره وقت به کالج و یا دانشگاه برمیگردند تا سطح دانششون رو بالا ببرند تا بتونند موقعیت کارهای بهتری رو بدست بیارن.
البته تحصیل به آموزشهای آکادمیک خلاصه نمیشه.

مهاجرت تحصیلی به کانادا

انواع تحصیلات در کانادا

تحصیل میتونه بصورت مطالعه , آموزش آنلاین , شرکت در دوره های کوتاه مدت و یا حتی مشاوره و راهنمایی افراد تازه وارد و دانش آموزان باشه. در کنار اینها عضویت در کانونها و انجمنهای تخصصی و شرکت در کنفرانسهای حرفه ای هم سهم بسزایی در پیشرفت کاری داره.

 

ادامه مطلب: مهاجرت تحصیلی به کانادا

هزینه تحصیل در کانادا

هزینه تحصیل در کانادا :   یکی از روشهای مهارجت به کانادا ، سیستم تحصیل در کانادا  و روش های تحصیلی در کشور کانادا است که برای دانشجویانی که قصد ...

هزینه تحصیل در کانادا : 

یکی از روشهای، سیستم تحصیل در کانادا  و روش های تحصیلی در کشور کانادا است که برای دانشجویانی که قصد مهاجرت دارند این مقاله می تواند مفید باشد.

ما در مقاله ای با عنوان هزینه های زندگی در کانادا اشاره ای به این موضوع داشتم اما در این بخش می توانید با هزینه های تحصیل در کانادا بصورت تخمینی و تحلیلی اشنا شوید : 

هزینه تحصیل در کانادا

هزینه تحصیل در دانشگاه‌های کانادا

هزینه‌ی تحصیل در دانشگاه‌های کانادا کمی بالا است، با این حال کم‌تر از دانشگاه‌های انگلیس، آمریکا و استرالیا است. شهریه دانشگاه بسته به دوره‌ و رشته‌ی تحصیلی می‌تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال، دانشگاه‌های نیوفاندلند (یکی از شرقی‌ترین استان‌های کانادا) کم‌ترین و انتاریو بیش‌ترین هزینه تحصیلی را دریافت می‌کنند.

ادامه مطلب: هزینه تحصیل در کانادا